PROMIENNIK STOJĄCY 1000W, IP44, ELEMENT GRZEJNY CARBON FIBER LAMP
Opis
Promiennik 90-035 to urządzenie na podczerwień, które przetwarza energię elektryczną w ciepło. Dzięki emitowanym promieniom odczuwane jest przyjemne i zdrowe ciepło, podobnie jak podczas przebywania na słońcu.
Promiennik uzyskuje swoją pełną moc grzewczą od razu po włączeniu. Produkt wyposażony jest w funkcję odłączania grzania, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku przewrócenia promiennika. Produkt może być stosowany na zewnątrz. Dane techniczne: moc: 1000W, element grzejny: halogen lamp, stopień ochrony: IP44, obszar grzania: 3 mkw, czas świecenia: 6000h, funkcja odłączania grzania.
Dane podstawowe
| EAN | 5907558447460 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 23,50 x 68,00 x 17,30 cm |
| Waga | 4.12 kg |
| Marka | NEO TOOLS |
| PKWiU | 27.51.26.0 |
| Zastosowanie | na zewnątrz i wewnątrz |
| Obszar grzania | 3 m2 |
| Element grzejny | carbon fiber lamp |
| Opakowanie | karton |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie zasilania | 230V~50Hz |
| Długość całkowita produktu | 200 mm |
| Waga netto | 3180 g |
| Czas świecenia | 6000 h |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Ilość elementów w zestawie | 1 szt |
| Szerokość całkowita produktu | 200 mm |
| Wysokość całkowita produktu | 620 mm |