Kominek elektryczny 1500W NEO TOOLS
Opis
KOMINEK ELEKTRYCZNY 1500W NEO TOOLS
Kominek elektryczny 1500 W 90-156 marki NEO TOOLS w stylu wolnostojącym, to urządzenie grzewcze oferujące 2 ustawienia ciepła – 850 i 1500 W. Posiada efekt płomienia, który można używać niezależnie od grzania. Zabezpieczenie termiczne i wyłącznik krańcowy zwiększają bezpieczeństwo korzystania z urządzenia.
Kominek elektryczny NEO TOOLS to nowoczesne rozwiązanie do mieszkań i domów, które pozwala poczuć się przytulnie we wnętrzu – niezależnie od pory roku. Jego wymiary to 25 x 14,4 x 30,4 cm.
Dane podstawowe
| EAN | 5906692019519 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 29,00 x 21,00 x 35,00 cm |
| Waga | 2.58 kg |
| Marka | NEO TOOLS |
| PKWiU | 27.51.26.0 |
| Klasa ochronności | II |
| Automatyczne wyłączenie po przewróceniu | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Opakowanie | karton |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie zasilania | 230V~50Hz |
| Długość całkowita produktu | 144 mm |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ilość elementów w zestawie | 1 szt |
| Szerokość całkowita produktu | 250 mm |
| Wysokość całkowita produktu | 304 mm |