HALOGENOWY PROMIENNIK PODCZERWIENI 400/800/1200W
Opis
Halogenowy promiennik podczerwieni 400/800/1200 W 90-113 marki NEO posiadający moc znamionową 400/800/1200 W. Wyposażony w grzejnik halogenowy, przełącznik bezpieczeństwa tip-over oraz szerokokątny reflektor ciepła.
Promiennik posiada praktyczny i ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Wymiary 31.5x22x58 cm sprawiają, że to uniwersalne urządzenie do domu, biura lub domku letniskowego o maksymalnej powierzchni 45 m3. W tym modelu trzy elementy grzejne mogą być aktywowane jednocześnie lub pojedynczo, zapewniając 3 poziomy mocy dostosowane do różnych potrzeb.
Funkcja oscylacji rozszerza obszar ogrzewania. Nagrzewnica posiada wszystkie elementy bezpieczeństwa związane z przechylaniem i kontrolą temperatury. Wbudowany termostat wpływa na komfort użytkowania promiennika. Waga urządzenia wynosi 1,8 kg. Objęte jest ono 24 miesięcznym okresem gwarancji.
Dane podstawowe
| EAN | 5907558495355 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 32,50 x 61,80 x 17,00 cm |
| Waga | 2.46 kg |
| Marka | NEO TOOLS |
| PKWiU | 27.51.26.0 |
| Klasa ochronności | I |
| Regulacja mocy | 400W/800W/1200W |
| Opakowanie | karton |
| Moc | 1200 W |
| Napięcie zasilania | 230V~50Hz |
| Długość całkowita produktu | 315 mm |
| Waga netto | 1820 g |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ilość elementów w zestawie | 1 szt |
| Szerokość całkowita produktu | 220 mm |
| Wysokość całkowita produktu | 580 mm |