GRZEJNIK KONWEKTOROWY ELEKTRYCZNY 1500W, IP24
Opis
Grzejnik konwektorowy elektryczny o mocy 1500W wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim designem. Został wykonany z hartowanego szkła o wysokiej wytrzymałości. Aluminiowy system grzewczy nowej generacji, pracuje bez hałasu, bez zapachu, gazu lub dymu. Ciepło odczuwanejest natychmiast po włączeniu konwektora.
Dotykowy ekran LED jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Urządzenie wyposażone zostało w precyzyjny termostat z regulacją temperatury w zakresie 5-45°C. Pilot zdalnego sterowania ułatwia programowanie trybu pracy. Program tygodniowy w urządzeniu może byś sterowany zarówno pilotem jak i panelem dotykowym. Grzejnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, przed przewróceniem i przed dziećmi, co wpływa na bezpieczne użytkowanie. Produkt posiada funkcję antyzamarzaniową, która ma na celu utrzymanie minimalnej temperatury w pomieszczeniu oraz funkcję wykrywania otwartych okien. Grzejnik można postawić na podłodze lub zamontować na ścianie.
Ten produkt jest odpowiedni tylko do sporadycznego użytku lub do stosowania w dobrze izolowanych pomieszczeniach.
Dane podstawowe
| EAN | 5907558447606 |
| Wymiar brutto (szer. x wys. x dł.) | 15,00 x 54,00 x 78,50 cm |
| Waga | 8.65 kg |
| Marka | NEO TOOLS |
| PKWiU | 27.51.26.0 |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Czujnik otwartego okna | Tak |
| Czujnik przeciwzamarzaniowy | Tak |
| Grzałka | X-shape |
| Programator | Tak, tygodniowy |
| Powierzchnia grzania | 12-15 |
| Opakowanie | karton |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~50Hz |
| Długość całkowita produktu | 105 mm |
| Waga netto | 6780 g |
| Stopień ochrony | IP24 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Ilość elementów w zestawie | 1 szt |
| Szerokość całkowita produktu | 675 mm |
| Wysokość całkowita produktu | 450 mm |