Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego LUX SKŁAD

§1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego LUX SKŁAD (dalej jako "Sklep") oraz warunki i tryb zawierania umów sprzedaży towarów oferowanych przez Sklep.
 2. Sklep prowadzony jest przez LUX SKŁAD Aneta Basisty, z siedzibą pod adresem 34-480 Jabłonka, Sobieskiego 39A, posiadający numer NIP 7352023050.
 3. Korzystanie ze Sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Zmiany wchodzą w życie z chwilą opublikowania ich na stronie internetowej Sklepu.

§2 Zamówienia

 1. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej Sklepu lub w inny sposób wskazany przez Sklep.
 2. Złożenie zamówienia stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.
 3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub nieaktualne informacje dotyczące produktów, w tym cen, zdjęć czy opisów. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt z obsługą klienta.
 4. Potwierdzenie zamówienia zostanie wysłane na wskazany przez Klienta adres e-mail lub inny podany kontakt.

§3 Ceny i płatności

 1. Wszystkie ceny podane w Sklepie są wyrażone w polskich złotych (PLN) i zawierają obowiązujący podatek VAT.
 2. Klient może dokonać płatności za zamówienie poprzez wybrane przez Sklep dostępne metody płatności, takie jak przelew bankowy, płatność kartą kredytową(Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic), system płatności online itp.
 3. W przypadku wybrania płatności przelewem bankowym, Klient zobowiązany jest dokonać płatności w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu pełnej kwoty na rachunek Sklepu.
 4. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

§4 Dostawa

 1. Sklep realizuje dostawy na terenie Polski.
 2. Koszty dostawy są zależne od wybranej metody wysyłki, wagi paczki i miejsca docelowego. Koszty dostawy są widoczne w trakcie składania zamówienia.
 3. Sklep dokłada wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczone Klientowi w możliwie najszybszym terminie. Czas dostawy może się różnić w zależności od wybranego sposobu wysyłki i lokalizacji Klienta.

§5 Reklamacje

 1. W przypadku stwierdzenia wady lub niezgodności towaru z zamówieniem, Klient ma prawo do złożenia reklamacji.
 2. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie lub drogą elektroniczną za pośrednictwem danych kontaktowych podanych na stronie Sklepu.
 3. Sklep rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania. W przypadku uzasadnionej reklamacji, Sklep podejmie działania mające na celu usunięcie wady towaru lub zrealizowanie zamówienia zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

§6 Odstąpienie od umowy

 1. Klient mający status konsumenta ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 2. Odstąpienie od umowy powinno być zgłoszone pisemnie lub drogą elektroniczną, zgodnie z danymi kontaktowymi podanymi na stronie Sklepu.
 3. Klient zobowiązany jest zwrócić towar w stanie niezmienionym i kompletnym, wraz z dowodem zakupu.
 4. Sklep zwróci Klientowi zapłaconą kwotę za zwrócony towar w terminie 14 dni od otrzymania zwróconego towaru.

§7 Ochrona danych osobowych

 1. Sklep LUX SKŁAD Aneta Basisty gwarantuje poufność i ochronę danych osobowych Klientów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i polityką prywatności Sklepu.
 2. Dane osobowe Klientów są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień i komunikacji z Klientem.

§8 Postanowienia końcowe

 1. Wszelkie spory wynikłe w związku z korzystaniem ze Sklepu będą rozstrzygane przez właściwe sądy polskie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 2. Niniejszy regulamin jest wiążący dla obu stron od chwili rozpoczęcia korzystania ze Sklepu.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego.

Zespół LUX SKŁAD Aneta Basisty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl